W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa 


ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych


tel.: +48 74 641 92 00,

       +48 74 641 92 01
fax: +48 74 641 92 02


e-mail: rektorat@puas.pl

 

E-PUAP link do Platformy : e-puap
Adres skrytki e-puap : https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/PWSZASWalbrzych 

Administracja Uczelni

Sekretariat Rektora
mgr Małgorzata Śmigielska 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 108 
tel.: 74 6419200  fax: 74 6419202, e-mail: rektorat@puas.pl

Kancelaria Ogólna 
Anna Łukomska
ul. Zamkowa 4, pokój nr 127 
tel.: 74 6419201, e-mail: kancelaria@puas.pl

Kwestor, zastępca Kanclerza
mgr Agnieszka Sobkowska 
tel.: 74 6419240, e-mail: asobkowska@puas.pl

Kwestura 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 303-304

mgr Edyta Mirek 
tel.: 74 6419221, e-mail: emirek@puas.pl
mgr Beata Janik 
tel.: 74 6419221, e-mail: janik@puas.pl
mgr Anna Szpila 
tel.: 74 6419222, e-mail: aszpila@puas.pl

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Pracowniczych
ul. Zamkowa 4, pokój nr 306

mgr Renata Komorowska
tel.: 74 6419227, e-mail: kadry@puas.pl

Katarzyna Pokrętowska 
tel.: 74 6419227, e-mail: kpokretowska@puas.pl

Biuro Praktyk Studenckich i Karier 
ul. Zamkowa 4, pok. nr 307

mgr Mirosława Nikodemska, e-mail: mnikodemska@puas.pl
mgr Marta Sawicka, e-mail: msawicka@puas.pl
tel.: 74 6419234 

Promocja
ul. Zamkowa 4, pokój nr 308

Karolina Piaseczna
tel. 74 6419208, e-mail: promocja@puas.pl

Archiwum
ul. Zamkowa 4, pokój nr 08

mgr Dorota Pietrzak
tel. 74 6419207, e-mail: dpietrzak@puas.pl

Dział Administracji 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 301 

Kierownik Działu Administracji
mgr inż. Marek Lubczyński 
tel.: 74 6419219, e-mail: lubczynski@puas.pl
mgr Kamila Wójcik 
tel.: 74 6419232, e-mail: wojcik@puas.pl
mgr Beata Mierzejewska
tel.: 74 6419218, e-mail: bmierzejewska@puas.pl

Informatycy
ul. Zamkowa 4, pokój nr 313

Sylwester Legut 
tel.: 74 6419244, e-mail: slegut@puas.pl
mgr inż. Mateusz Łangowski
tel.: 74 6419244, e-mail: mlangowski@puas.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane